Krása bez hraníc

 

Vitajte vo fascinujúcom svete MAKEUP! Vo svete s viac ako 340 miliónmi návštevníkov, ktorí si ročne zakúpia viac ako 50 miliónov položiek z našich webových stránok v rôznych krajinách.

Sme si istí, že pre krásu by nemali existovať žiadne hranice a bariéry, preto poskytujeme prístup k nekonečnému množstvu kozmetických produktov a služieb pre všetkých adeptov krásy.

Naším cieľom je dať Vám možnosť nájsť vo svete krásy všetko, čo chcete, a ešte viac.

Jeden z popredných online predajcov krásy v Európe, MAKEUP pôsobí v 36 krajinách vrátane Francúzska, Talianska, Nemecka, Švajčiarska, USA a Veľkej Británie. Každý deň pre vás pracujeme, rozširujeme obzory MAKEUP a vytvárame úžasný svet krás

  

Najširšia ponuka kozmetických produktov

S viac ako 3 000 značkami a 164 000 produktmi náš tím vie, čo je dnes aktuálne a ktoré značky spôsobia rozruch medzi skutočnými znalcami kozmetiky a parfumov. Svetové bestsellery a novinky, exkluzívne premiéry, vzácne vône, značky z rôznych kútov sveta – sortiment MAKEUP sa neustále rozširuje, dáva možnosť experimentovať a realizovať tie najodvážnejšie nápady.

 

Priamy partner pre popredné značky

MAKEUP je autorizovaný ako oficiálny partner špičkových luxusných značiek: YSL, Lancome, Biotherm, Armani, Prada, Valentino, Estee Lauder, Clinique, … Sme hrdí na to, že spolupracujeme s oficiálnymi dodávateľmi a ponúkame Vám len originálne produkty, jedinečné kolekcie a ďalšie výhody od značiek.

 

Pohodlné nakupovanie

Všimli ste si niekedy, ako často sú základné kozmetické produkty nevhodne umiestnené? Váš obľúbený šampón môže byť k dispozícii iba v salóne, zatiaľ čo maskaru a očnú linku nájdete výlučne v konkrétnych obchodoch a kozmeceutiká len v lekárňach. Veríme, že vyčerpávajúci maratón dopĺňania zásob a hľadania výhodných ponúk by vám nemal brať energiu! MAKEUP zhromaždil vo svojom sortimente všetky kategórie, kozmetické produkty z najodľahlejších kútov planéty a v rôznych variáciách – od mass-marketu až po luxus. Moderný systém cenovej kontroly, sledovanie aktuálnych noviniek a neskutočne pohodlné doručovanie vám umožní užiť si nakupovanie a šetriť čas na to najdôležitejšie. V priebehu rokov sa MAKEUP stal synonymom pohodlného nakupovania a naše služby zlepšujeme každým dňom!

 

Showroomy pre najlepší beauty zážitok

V MAKEUP showroomoch sa predvádzajú špičkové luxusné značky, jedinečné niche parfumy, organická kozmetika a produkty pre profesionálov. Môžete si tu nechať poradiť od odborníkov, vykonať hi-tech diagnostikou vlastností vašej pleti, vybrať si produkty individuálnej starostlivosti a otestovať, čo vás zaujíma. 

Dva rozsiahle showroomy fungujú v Kyjeve (nákupné centrum Atmosfera) a Varšave (Wola-Park). Pre stálych zákazníkov MAKEUP platia online ceny stránky.

 

MAKEUP Beauty Atelier

Dlhé roky sa špecializujeme na kozmetický priemysel, spolupracujeme s poprednými značkami a odborníkmi, čo nám umožnilo spojiť špičkových profesionálov, efektívne kozmetické produkty, talent a technológie v jedinom priestore - MAKEUP Beauty Atelier. Objavte širokú škálu služieb v MAKEUP Beauty Atelier vo Varšave, vrátane stylingu, starostlivosti o vlasy, lekárskej kozmetológie a hi-tech procedúr.

Po-So, od 10:00 do 21:00.

Tel: +48 602 661 809

Emailová adresa: [email protected]

 

Svet beauty trendov

MAKEUP si váži vaše preferencie, myšlienky a sny. Naši klienti dostanú viac ako 1 milión darčekov ročne. Vzorky, miniatúry, testery vzácnych vôní, špeciálne ponuky a questy s peknými cenami – vždy sa pre Vás snažíme objavovať niečo nové a pomáhať Vám nájsť nových favoritov!

 

S ohľadom na budúcnosť

Naším cieľom je vidieť krásu vo všetkých jej jedinečných prejavoch, zdôrazňovať a vytvárať ju vo svete okolo nás...

Záleží nám na budúcnosti planéty a neustále pracujeme na projektoch recyklácie a uvedomelej spotreby. Prestali sme používať polyetylén na balenie balíkov a nahradili sme ho papierom, ktorý je rovnako ako naše značkové krabice recyklovateľný. V roku 2022 sme zaviedli špeciálne vybavenie, ktoré nám umožnilo používať v procese balenia ekologickú pásku.

Podporujeme značky, ktorým záleží na životnom prostredí, a zákazníkom poskytujeme aj informácie o aktuálnych udržateľných inováciách v obaloch a ingredienciách. Vegan, Bio, PETA - pomocou špeciálneho filtra naši zákazníci ľahko nájdu produkty s príslušnými certifikátmi.

 

Priestor inšpirácie

Recenzie, vzorkovníky, testy, tajomstvá a rady odborníkov... Vytvorili sme priestor, ktorý inšpiruje.

Viac ako 2 milióny followerov na Facebooku, viac ako 700 tisíc sledovateľov na Instagrame, kanál na Youtube, online digest, blog krásy, viac ako 3 milióny recenzií produktov, špeciálna komunita Makeup club na zdieľanie beauty tipov a skúseností - vvybudovali sme unikátny informačný portál a získali obrovské množstvo priaznivcov.

Pridajte sa k MAKEUP a vytvorte s nami beauty históriu!

 

 

Kontakty

SME VŽDY PRIPOJENÉ!

Môžete nám napísať list, zavolajte nám na

Vstup do osobného účtu

Obnovenie hesla

Zavoláme Vám sami!