Krása bez hraníc

 

Vitajte v majestátnom svete MAKEUP! Navštevuje našu stránku viac ako 340 miliónov používateľov z rôznych krajín a ročne nakupuje viac ako 50 miliónov tovarov. Umožňujeme našim klientom byť náročnými, ale nikdy nevyvolávame pochybnost. Spoločnosť MAKEUP si už podmanila 22 európskych krajín vrátane Francúzska, Veľkej Británie, Švajčiarska, Talianska, Nemecka, Rakúska, Maďarska ... Každá z nich prijala náš beauty maloobchod s kozmetickými výrobkami a a umožnila potešiť európskych občanov individuálnym prístupom, kvalitnou kozmetikou a rýchlym doručením. Nemali by existovať žiadne hranice a prekážky pre krásu, preto každý deň pokračujeme v aktívnom rozvoji a rozširovaní obzorov MAKEUP, čím vytvárame jedinečný vesmír krásy.

  

Unikátna kolekcia

Viac ako 2 000 značiek a 126 000 výrobkov - náš tím vie, čo je dnes relevantné a vzhľad ktorých značiek spôsobí vzrušenie medzi skutočnými fanúšikmi kozmetiky a parfumérie. Svetové bestsellery, novinky a exkluzívne premiéry, vzácne vône a značky z rôznych častí planéty, nové príležitosti pre umelcov v oblasti krásy - sortiment MAKEUP sa neustále aktualizuje a pomáha zákazníkom realizovať najodvážnejšie nápady.

 

Originálne produkty

MAKEUP je autorizovaný a pracuje na základe zmlúv s najväčšími luxusnými značkami. YSL, Lancome, Biotherm, Armani, Prada, Valentino, Estee Lauder, Clinique... Hrdo vyhlasujeme, že spolupracujeme priamo s oficiálnymi dodávateľmi a ponúkame vám výhradne originálne produkty.

 

Nákupy budúcnosti

Všimli ste si, že dosť často potrebné kozmetické výrobky na nákupnej karte sú umiestnené najnevhodnejším spôsobom? Obľúbený šampón - v kaderníctve; maskara a očná linka - v jednej sieti obchodov, kozmeceutiká - výlučne v lekárňach. A vysnívaný parfum alebo senzačná paleta sa nachádzajú úplne na opačnej strane sveta! Veríme, že prišiel čas zastaviť vyčerpávajúci maratón na doplnenie zásob a hľadanie skvelých ponúk! Sme proti tomu, aby ste boli nadviazaní na určité siete obchodov a lekární, ktoré okolo výrobkov tvoria umelý rozruch a tvrdia, že iba oni môžu realizovať „exkluzívne ponuky“. MAKEUP zhromaždil vo svojom sortimente všetky kategórie, variácie kozmetických výrobkov - od najvzdialenejších kútov sveta, od trendového masového trhu až po luxus. Moderný systém kontroly cien, sledovanie aktuálnych noviniek a neuveriteľne pohodlné doručenie vám umožní vychutnať si nakupovanie a ušetriť čas na najdôležitejšie veci. V priebehu svojej existencie MAKEUP sa stal synonymom pohodlného nakupovania a každý deň zlepšuje svoje služby!

 

Krása s pohodlím

Pravidelným vylepšovaním stránky minimalizujeme potrebu tráviť čas, energiu a emócie našich úspešných klientov na offline nakupovanie. Pomocou smartfónu a nášho skenera krásy nájdete produkt, ktorý vás zaujíma, na stránke MAKEUP behom niekoľkých sekúnd. Nemusíte hľadať recenzie produktov online - naša globálna komunita krásy sa delí o svoje skúsenosti po nakupovaní, aby pomohla ostatným pri výbere. Usporiadali sme tiež rozsiahlu zákaznícku podporu od popredných odborníkov populárnych značiek - stačí položiť otázku na stránku produktu, ktorý vás zaujíma. Efektívny systém účtovníctva, spracovania a prípravy objednávok v skladoch, naša vlastná kuriérska služba a partnerstvo s poprednými službami umožňujú zákazníkom rýchlo a pohodlne prijímať všetky objednávky. Šetríme váš čas na skutočne dôležité veci!

 

V trende beauty-sveta

MAKEUP vie o vašich preferenciách a myšlienkach. Naši klienti dostávajú ročne viac ako 1 milión darčekov. Testery, miniatúry, ochutnávky vzácnych chutí, zľavy, questy s cennými darčekmi a špeciálnymi ponukami - vždy sa pre vás snažíme objavovať nové značky a pomôžeme vám nájsť obľúbené!

MAKEUP Beauty Club

MAKEUP je kozmetické impérium krásy. Recenzie, swatche, testy, tajomstvá a rady odbornikov - to všetko nájdete na MAKEUP Beauty Club! Viac ako 2 milióna sledovateľov Facebooku, viac ako 700 tisíc sledovateľov Instagramu, Youtube kanál, online digest, editorský blog krásy a viac ako 2 milióny recenzií produktov - v priebehu rokov sme vybudovali jedinečný informačný portál a získali obrovskú armádu podporovateľov ... Pripojte sa ku komunite MAKEUP a vytvorte s nami históriu krásy!

 

Kontakty

SME VŽDY PRIPOJENÉ!

Môžete nám napísať list, zavolajte nám na

Každý deň od 06:55 do 19:05
Spiatočné volanie
Košík(0)

Vstup do osobného účtu

Obnovenie hesla

Zavoláme Vám sami!