O obchode

 

MAKEUP - je medzinárodná spoločnosť, ktorá získala na trhu krásy v Poľsku, Taliansku, Bulharsku, Rumunsku, na Ukrajine, v Rusku a zoznam týchto krajín naďalej rastie. Ak žijete v štýle Be brendy. Be trendy, oceníte každú minútu svojho času a dávate prednosť profesionálnym službám - budeme váš verný asistent a priateľ!

  

Záruka kvality

Dôvera zákazníkov - je hlavným kritériom pre MAKEUP. Preto naši dodávatelia - sú výhradne oficiálni zástupcovia obchodných značiek, ktorí poskytujú najväčšie obchodné siete EÚ, potvrdzujú kvalitu výrobkov s potrebnými dokumentmi a certifikátmi. Uistite sa: kontrolujeme každú objednávku predtým, než spadne do vašich rúk!

 

Pohodlné doručenie

Vytvárame najpohodlnejšie dodacie podmienky a staráme sa o tom, aby nakupovanie vám prinášalo radosť. Hneď po zadaní vašej objednávky, náš manažér vás bude okamžite kontaktovať a dohodne sa o vhodnom mieste na prijatie zásielky a dodacej lehoty. Priťažlivá krabica pôjde priamo k vám z EÚ!Kuriérske služby, pošta alebo automatický terminál - výber je na vás.

 

Vrátenie

Chcete vrátiť produkt, ktorý sa nehodí?Môžeme porozumieť naších zákazníkov a ponúknuť pohodlný návratový systém. Do 14 dní po doručení zásielky je potrebné vyplniť príslušný formulár. Naši manažéri spracujú žiadosť okamžite a finančné prostriedky pôjdu na váš osobný účet.

 

Kontakty

SME VŽDY PRIPOJENÉ!

Môžete nám napísať list, zavolajte nám na

Každý deň od 06:55 do 19:05
Spiatočné volanie
Košík(0)

Vstup do osobného účtu

Obnovenie hesla

Zavoláme Vám sami!