Krása bez hraníc

 

Vitajte v majestátnom svete MAKEUP! Navštevuje našu stránku viac ako 280 miliónov používateľov z rôznych krajín a ročne nakupuje viac ako 45 miliónov tovarov. Umožňujeme našim klientom byť náročnými, ale nikdy nevyvolávame pochybnost. Spoločnosť MAKEUP si už podmanila 14 európskych krajín vrátane Talianska, Nemecka, Rakúska, Maďarska ... Každá z nich prijala náš beauty maloobchod s kozmetickými výrobkami a a umožnila potešiť európskych občanov individuálnym prístupom, kvalitnou kozmetikou a rýchlym doručením. Nemali by existovať žiadne hranice a prekážky pre krásu, preto každý deň pokračujeme v aktívnom rozvoji a rozširovaní obzorov MAKEUP, čím vytvárame jedinečný vesmír krásy.

  

Unikátna kolekcia

Viac ako 4 500 značiek a 200 000 výrobkov - náš tím vie, čo je dnes relevantné a vzhľad ktorých značiek spôsobí vzrušenie medzi skutočnými fanúšikmi kozmetiky a parfumérie. Svetové bestsellery, novinky a exkluzívne premiéry, vzácne vône a značky z rôznych častí planéty, nové príležitosti pre umelcov v oblasti krásy - sortiment MAKEUP sa neustále aktualizuje a pomáha zákazníkom realizovať najodvážnejšie nápady.

 

Krása s pohodlím

Pravidelným vylepšovaním stránky minimalizujeme potrebu tráviť čas, energiu a emócie našich úspešných klientov na offline nakupovanie. Pomocou smartfónu a nášho skenera krásy nájdete produkt, ktorý vás zaujíma, na stránke MAKEUP behom niekoľkých sekúnd. Nemusíte hľadať recenzie produktov online - naša globálna komunita krásy sa delí o svoje skúsenosti po nakupovaní, aby pomohla ostatným pri výbere. Usporiadali sme tiež rozsiahlu zákaznícku podporu od popredných odborníkov populárnych značiek - stačí položiť otázku na stránku produktu, ktorý vás zaujíma. Efektívny systém účtovníctva, spracovania a prípravy objednávok v skladoch, naša vlastná kuriérska služba a partnerstvo s poprednými službami umožňujú zákazníkom rýchlo a pohodlne prijímať všetky objednávky. Šetríme váš čas na skutočne dôležité veci!

 

V trende beauty-sveta

MAKEUP vie o vašich preferenciách a myšlienkach. Naši klienti dostávajú ročne viac ako 1 milión darčekov. Testery, miniatúry, ochutnávky vzácnych chutí, zľavy, questy s cennými darčekmi a špeciálnymi ponukami - vždy sa pre vás snažíme objavovať nové značky a pomôžeme vám nájsť obľúbené!

MAKEUP Beauty Club

MAKEUP je kozmetické impérium krásy. Recenzie, swatche, testy, tajomstvá a rady odbornikov - to všetko nájdete na MAKEUP Beauty Club! Viac ako 1,5 milióna sledovateľov Facebooku, viac ako 500 tisíc sledovateľov Instagramu, Youtube kanál, online digest, editorský blog krásy a viac ako 2 milióny recenzií produktov - v priebehu rokov sme vybudovali jedinečný informačný portál a získali obrovskú armádu podporovateľov ... Pripojte sa ku komunite MAKEUP a vytvorte s nami históriu krásy!

 

Kontakty

SME VŽDY PRIPOJENÉ!

Môžete nám napísať list, zavolajte nám na

Každý deň od 06:55 do 19:05
Spiatočné volanie
Košík(0)

Vstup do osobného účtu

Obnovenie hesla

Zavoláme Vám sami!