Krása bez hraníc

 

Vitajte v majestátnom svete MAKEUP! Navštevuje našu stránku viac ako 340 miliónov používateľov z rôznych krajín a ročne nakupuje viac ako 50 miliónov tovarov. Umožňujeme našim klientom byť náročnými, ale nikdy nevyvolávame pochybnost.

MAKEUP si už získal srdcia zákazníkov v 25 krajinách vrátane Francúzska, Nemecka, Talianska, Španielska, Švajčiarska a Veľkej Británie. Každá z nich prijala náš beauty maloobchod s kozmetickými výrobkami a a umožnila potešiť európskych občanov individuálnym prístupom, kvalitnou kozmetikou a rýchlym doručením. Nemali by existovať žiadne hranice a prekážky pre krásu, preto každý deň pokračujeme v aktívnom rozvoji a rozširovaní obzorov MAKEUP, čím vytvárame jedinečný vesmír krásy.

  

Unikátna kolekcia

Viac ako 2 000 značiek a 143 000 výrobkov - náš tím vie, čo je dnes relevantné a vzhľad ktorých značiek spôsobí vzrušenie medzi skutočnými fanúšikmi kozmetiky a parfumérie. Svetové bestsellery, novinky a exkluzívne premiéry, vzácne vône a značky z rôznych častí planéty, nové príležitosti pre umelcov v oblasti krásy - sortiment MAKEUP sa neustále aktualizuje a pomáha zákazníkom realizovať najodvážnejšie nápady.

 

Originálne produkty

MAKEUP je autorizovaný a pracuje na základe zmlúv s najväčšími luxusnými značkami. YSL, Lancome, Biotherm, Armani, Prada, Valentino, Estee Lauder, Clinique... Hrdo vyhlasujeme, že spolupracujeme priamo s oficiálnymi dodávateľmi a ponúkame vám výhradne originálne produkty.

 

Nákupy budúcnosti

Všimli ste si, že dosť často potrebné kozmetické výrobky na nákupnej karte sú umiestnené najnevhodnejším spôsobom? Obľúbený šampón - v kaderníctve; maskara a očná linka - v jednej sieti obchodov, kozmeceutiká - výlučne v lekárňach. A vysnívaný parfum alebo senzačná paleta sa nachádzajú úplne na opačnej strane sveta! Veríme, že prišiel čas zastaviť vyčerpávajúci maratón na doplnenie zásob a hľadanie skvelých ponúk! Sme proti tomu, aby ste boli nadviazaní na určité siete obchodov a lekární, ktoré okolo výrobkov tvoria umelý rozruch a tvrdia, že iba oni môžu realizovať „exkluzívne ponuky“. MAKEUP zhromaždil vo svojom sortimente všetky kategórie, variácie kozmetických výrobkov - od najvzdialenejších kútov sveta, od trendového masového trhu až po luxus. Moderný systém kontroly cien, sledovanie aktuálnych noviniek a neuveriteľne pohodlné doručenie vám umožní vychutnať si nakupovanie a ušetriť čas na najdôležitejšie veci. V priebehu svojej existencie MAKEUP sa stal synonymom pohodlného nakupovania a každý deň zlepšuje svoje služby!

 

Krása s pohodlím

Pravidelným vylepšovaním stránky minimalizujeme potrebu tráviť čas, energiu a emócie našich úspešných klientov na offline nakupovanie. Pomocou smartfónu a nášho skenera krásy nájdete produkt, ktorý vás zaujíma, na stránke MAKEUP behom niekoľkých sekúnd. Nemusíte hľadať recenzie produktov online - naša globálna komunita krásy sa delí o svoje skúsenosti po nakupovaní, aby pomohla ostatným pri výbere. Usporiadali sme tiež rozsiahlu zákaznícku podporu od popredných odborníkov populárnych značiek - stačí položiť otázku na stránku produktu, ktorý vás zaujíma. Efektívny systém účtovníctva, spracovania a prípravy objednávok v skladoch, naša vlastná kuriérska služba a partnerstvo s poprednými službami umožňujú zákazníkom rýchlo a pohodlne prijímať všetky objednávky. Šetríme váš čas na skutočne dôležité veci!

 

V trende beauty-sveta

MAKEUP vie o vašich preferenciách a myšlienkach. Naši klienti dostávajú ročne viac ako 1 milión darčekov. Testery, miniatúry, ochutnávky vzácnych chutí, zľavy, questy s cennými darčekmi a špeciálnymi ponukami - vždy sa pre vás snažíme objavovať nové značky a pomôžeme vám nájsť obľúbené!

MAKEUP Beauty Club

MAKEUP je kozmetické impérium krásy. Recenzie, swatche, testy, tajomstvá a rady odbornikov - to všetko nájdete na MAKEUP Beauty Club! Viac ako 2 milióna sledovateľov Facebooku, viac ako 700 tisíc sledovateľov Instagramu, Youtube kanál, online digest, editorský blog krásy a viac ako 2 milióny recenzií produktov - v priebehu rokov sme vybudovali jedinečný informačný portál a získali obrovskú armádu podporovateľov ... Pripojte sa ku komunite MAKEUP a vytvorte s nami históriu krásy!

 

Kontakty

SME VŽDY PRIPOJENÉ!

Môžete nám napísať list, zavolajte nám na

Každý deň od 06:55 do 19:05
Spiatočné volanie
Košík(0)

Vstup do osobného účtu

Obnovenie hesla

Zavoláme Vám sami!