Рrinášame šťastie. Zadarmo.

K možnostiam doručenia

Kuriér GLS

Doručenie kuriérom GLS Slovakia pri nákupe do 19€ je 2,9€, pri nákupe nad 19€ je doprava zadarmo! Doba dodania je 1-2 pracovných dní od expedovania balíka z nášho skladu.

Staráme sa o to, aby nakupovanie prinášalo naším zákazníkom maximálne potešenie, takže ponúkame kvalitné doručenie prostredníctvom služby GLS Slovakia.

Doručenie kuriérom GLS Slovakia pri nákupe výrobkov do 19€ je 2,9€. Objednávky nad 19€ doručíme úplne zadarmo! Dostanete potvrdenie o stave vašej objednávky na váš email a do 1-2 pracovných dní od expedovania balíka z nášho skladu bude zásielka vo vašich rukách!

Dôležité vedieť:

• Nákupy uskutočnené do 13:00: spracovávajú sa v ten istý pracovný deň.
• Nákupy uskutočnené po 13:00: spracovávajú sa v nasledujúci pra

Doručujeme iba v pracovné dni!

• Nákupy, ktoré boli uskutočnené v piatok, budú odoslané iba v pondelok.


 

 

Ak by ste chceli zistiť viac informácií ohľadom vášho balíka, kontaktujte naše zákaznícke centrum alebo kuriérsku službu GLS.

Za objednávku môžete zaplatiť pri objednaní, kuriérovi v hotovosti alebo kartou pri prijatí objednávky.

Packeta (Pickpoint)

Doručenie zásielky na výdajné miesto Packety pri nákupe do 19€ je 1,50€, pri nákupe nad 19€ je doprava zadarmo! Doba dodania je do 1-3 pracovných dní od expedovania balíka z nášho skladu.


Doručenie zásielky na výdajné miesto Packety pri nákupe výrobkov do 19€ je 1,50€. Objednávky nad 19€ doručíme úplne zadarmo! Zásielky doručujeme do 1-3 pracovných dní od expedovania balíka z nášho skladu. Vyzdvihnete si ich kedykoľvek budete chcieť a zaberie to len pár sekúnd.

Čo je Packeta?

Sme odborníci na odosielanie a doručovanie. Svoju objednávku z e-shopu si bežne môžete vyzdvihnúť už na druhý deň na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete. S komfortom a starostlivosťou, ktorú si zaslúžite! Vybrať si môžete zo širokej siete 4160 výdajných miest.

Dôležite vedieť:

• Nákupy uskutočnené do 13:00: spracovávajú sa v ten istý pracovný deň.
• Nákupy uskutočnené po 13:00: spracovávajú sa v nasledujúci pra
Doručujeme iba v pracovné dni!

• Pri nákupoch uskutočnených v piatok bude sa posielať už v  pondelok.

 

 

Akonáhle vytvoríte objednávku, naši manažéri ju spracujú a odošlú zásielku do prepravnej spoločnosti Packeta.sk.

• Ak sa chcete dozvedieť, kde sa Vaša objednávka nachádza, kontaktujte našu zákaznícku linku alebo sledujte zásielku na webovej stránke Packeta https://www.packeta.sk/

Vašu objednávku môžete uhradiť viacerými spôsobmi, či už vopred alebo až pri prevzatí tovaru. Pri osobnom odbere môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Každý deň od 06:55 do 19:05
Spiatočné volanie
Košík(0)

Vstup do osobného účtu

Obnovenie hesla

Zavoláme Vám sami!