Výmena a návrat

Chcete vrátiť produkt? Nie je to problém!  

 

1. Vyplňte príslušnú žiadosť o vrátenie. 

a) V prípade, že nedôjde k ohrozeniu integrity balíka, môžete do 14 dní od dátumu zakúpenia tovaru vystaviť odpustenie kúpeného tovaru vyplnením žiadosti. Upozorňujeme, že vrátenie peňazí je možné len pre celý balík.

b) Tovar môžete vrátiť nedostatočnou kvalitou. Bohužiaľ, aj tie najznámejšie značky nie sú poistené proti zlyhaniu výroby. Ak ste održali chybnú položku, vyplňte príslušný formulár.

Upozorňujeme, že prípad alergickej reakcie alebo zvýšenú citlivosť na dodaný tovar nemožno  považovať za vadu tovaru. Rovnako tak za vadu tovaru nemožno považovať nedostatky v darčekoch a inom bezodplatnom plnení. Obrázky tovarov na webovej stránke majú ilustratívny charakter a nepredstavujú záväzné zobrazenie vlastností tovaru (obal tovaru sa môže napríklad líšiť z dôvodu zmeny obalu výrobcom).

Tovar, ktorý bol vyňatý z uzavretého obalu nie je možné vrátiť z hygienických dôvodov (napr. pri otvorení kozmetických prípravkov a iného tovaru, ktoré prichádza do priameho styku s pokožkou).

Chceme vás tiež informovať, že znášate všetky náklady na prepravu vrátenej položky. 

 

2. Vytvorte naskenovanú kópiu aplikácie, fotografiu produktu a odošlite súbory našim manažérom e-mailom.

Fotografie výrobkov nám pomôžu pochopiť problém, urýchliť čas na vrátenie tovaru a kompenzáciu peňazí. Po odsúhlasení všetkých podrobností o vrátení s manažérom a vyplnení potrebných dokladov zabalte tovar do obalu alebo krabice. Prosíme Vás, aby ste v balíku / krabici priložili prihlášku a kópiu dokladu o zaplatení, bez ktorého nebudeme môcť prijať vrátenie. Chceme vás tiež informovať, že znášate všetky náklady na prepravu vrátenej položky.

 

3. Kuriér vyzdvihne balík a zaistí spiatočnú dopravu.

 

4. Do 14 dní po obdržaní zásielky študujeme vrátený tovar a rozhodneme o vrátenie finančných prostriedkov na uvedený účet. Naviac vám bude zaslané upozornenie e-mailom o stave vrátenie peňazí.

Každý deň od 06:55 do 19:05
Spiatočné volanie
Košík(0)

Vstup do osobného účtu

Obnovenie hesla

Zavoláme Vám sami!