O Clinique
Je možné vytvoriť krásnu pleť? Áno!
Clinique pomáha vytvárať nádhernú pleť už štyri desaťročia. Clinique je prvou značkou, ktorá ponúka svetu rad kozmetických produktov navrhnutých dermatológmi, ktoré boli prispôsobené individuálnym potrebám každej ženy, prejdené alergickými testami, neobsahujú parfumácie, ktoré sú dostupné širokému okruhu spotrebiteľov v obchodoch s parfumami a kozmetikou. Značka Clinique bola uvedená na trh v roku 1968, ako prvá bola vyvinutá dermatológmi, prejdená alergickými testami a bez obsahu parfumácie, preto sa okamžite stala klasikou na kozmetickom trhu. O takmer štyri desaťročia neskôr sa základná koncepcia značky, ktorej produkty sa dnes predávajú vo viac ako 130 krajinách, sa nezmenila. Čo robí značku Clinique jedinečnou?

Prejdené alergickými testami.
Každý nový vývoj Clinique sprevádzajú prísne testy. Aby sa potvrdilo, že výrobok nespôsobuje alergie, je testovaný skupinou nezávislých lekárskych odborníkov. Dodržiavanie tohto štandardu Clinique vyrába efektívne a bezpečné produkty, ktorým môžu zákazníci dôverovať. Každý produkt Clinique sa pod lekárskym dohľadom nanása 12-krát za sebou na pokožku 600 dobrovoľníkov. Keby aspoň JEDNA z týchto 7200 aplikácií spôsobila alergickú reakciu, produkt sa vráti späť do továrne na dopracovanie a nebude povolený do predaja. A po dopracovaní opäť prechádza sériou testov, kým si špecialisti Clinique nebudú istí maximálnou bezpečnosťou a účinnosťou produktu.

Dermatologické dedičstvo.
Clinique bola prvou prestížnou značkou, ktorá vo svojom kozmetickom vývoji využila skúsenosti praktických dermatológov. V čase, keď sa väčšina odborníkov v kozmetickom priemysle domnievala, že je nemôžné vytvoriť účinné produkty pre ženy so špecifickými potrebami, Clinique začala svoju osudovú spoluprácu s dermatológom Normanom Orentrekom. Verný tradíciam značky, tím výskumu a vývoja Clinique drží krok s najnovším výskumom a vývojom prostredníctvom spolupráce s poprednými univerzitami, vedcami a dermatológmi. Okrem toho pokračujú v štúdiu fyziológie pokožky, aby vytvorili produkty, ktoré ovplyvňujú fungovanie jej mechanizmov.

Každý deň od 06:55 do 19:05
Spiatočné volanie
Košík(0)

Vstup do osobného účtu

Obnovenie hesla

Zavoláme Vám sami!