O Estée Lauder
Estée Lauder je legendou a najžiarivejšou hviezdou kozmetického priemyslu, revolucionárkou, ktorej objavy úplne zmenili predstavu o kráse v živote ľudí. Estée Lauder vytvorila impérium, ktoré bolo založené na jej vlastnom nápade s najväčšími nárokmi na všetko, čo bolo podľa nej pomenované, na jej talente ako podnikateľky a predajkyne, na najväčšej túžbe prinášať krásu ľuďom.

Revolučné objavy a vývoj.
Všetky značkové produkty sú založené na najnovšom vedeckom vývoji a vysokokvalitných ingredienciách, ktoré dokážu premeniť pleť každej ženy. Dnes sa zákazníčky obracajú na Estée Lauder pri hľadaní jednoduchého riešenia svojich kožných problémov. Začínajúc hydratáciou a regeneráciou a končiac bojom proti vráskam a liftingom, každá žena si bude môcť vybrať účinné výrobky na starostlivosť o pleť.

Dynamika farieb.
Estée Lauder vždy verila v magickú silu premeny: líčenie nielenže mení ženu, ale aj umožňuje jej byť inou, žiadanou a inšpirujúcou. Každý vzhľad Estée Lauder je založený na dokonale rovnomernom bezchybnom tóne pleti, lákavom zvodnom pohľade, luxusných mihalniciach a zmyselných perách, ktoré sú pokryté čistou sýtou farbou.

Svet luxusu Re-Nutriv.
Estée Lauder vždy predbiehala svoju dobu a intuitívne vedela o túžbe každej ženy dotknúť sa luxusu. V roku 1956 vytvorila prvú na svete luxusnú kolekciu na starostlivosť o pleť a nazvala ju Re-Nutriv. Vo svojej neustálej snahe o dokonalosť cestovala Estée po celom svete a hľadala tie najvzácnejšie a najúčinnejšie ingrediencie. Každý produkt novej kolekcie je založený na troch princípoch, ktoré stanovila sama Estée Lauder: najvzácnejšie ingrediencie, najnovšie vedecké úspechy a neodolateľné zmyslové pocity. V súčasnosti sa odborníci značky naďalej riadia predpismi Estée Lauder a neúnavne hľadajú najúčinnejšie zložky na udržanie a obnovenie krásy. Najvzácnejšie poklady prírody sa premenia na patentované vzácne extrakty, ktoré sú v samom srdci vzorca Re-Nutriv.

Kúzlo vôní.
V roku 1953 Estée Lauder vytvorila svoju prvú vôňu Youth-Dew a inšpirovala ženy, aby vnímali vôňu úplne inak. Presvedčovala ich, aby si vôňu kupovali pre seba, veľkoryso ju používali a nenechávali na špeciálne príležitosti. S každou novou vôňou sa Estée Lauder zlepšovala. Zakladateľka riskovala tým, že zbúrala stereotypy vývoja sveta vôní. Parfumové majstrovské diela Estée Lauder dotvárajú obrazy úplne rôznych žien na celom svete, zostávajú v pamäti na dlhú dobu a prebúdzajú spomienky.

Každý deň od 06:55 do 19:05
Spiatočné volanie
Košík(0)

Vstup do osobného účtu

Obnovenie hesla

Zavoláme Vám sami!